کد مطلب: 62767
 
مدیر آب‌وخاک سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان:
زنگ خاک و همیاران خاک در دبستان بهشت زاهدان به صدا در آمد
 مدیر آب‌وخاک سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: به‌منظور گرامیداشت روز جهانی خاک، زنگ خاک و همیاران خاک در دبستان بهشت زاهدان به صدا در آمد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۱
 
 حسینعلی رمرودی در گفتگو با خبرنگار «زاهدنیوز» بیان کرد: صبح امروز طی مراسمی به‌منظور گرامیداشت روز جهانی خاک با حضور قائم‌مقام سازمان و مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان و معاون پژوهشی آموزش پرورش استان زنگ خاک و همیاران خاک در دبستان بهشت زاهدان به صدا در آمد.

وی ادامه داد: در این مراسم با اشاره به برجسته‌کردن اهمیت خاک به‌عنوان یک جز حیاتی از سیستم طبیعی افزود: تجلیل و فرهنگ‌سازی حفاظت از خاک و جلوگیری از آلودگی آن که سهم زیادی در سلامتی انسان دارد را از اهداف اصلی برگزاری این آیین است.

 مدیر آب‌وخاک سازمان جهاد کشاورزی استان با بیان شعار امسال روز جهانی خاک «خاک و آب منشأ زندگی » است تصریح کرد: آموزش از سنین پایین برای آینده‌سازان و نسل آینده ایران اسلامی سبب نهادینه‌شدن و تثبیت مفاهیم در ذهن آنان می‌شود.

گفتنی است در این روز بزرگ نمایشگاه نقاشی و سفالگری دانش‌آموزان در خصوص نقش و اهمیت خاک و همچنین کاشت نهال و پرواز بادبادک‌ها در حیاط مدرسه انجام گرفت.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark