کد مطلب: 63513
 
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان خبر داد:
اجرای ۲۳۰ کیلومتر روکش آسفالت در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: روکش آسفالت ۲۳۰ کیلومتر در محورهای مواصلاتی تحت پوشش این اداره کل طی سه‌ماهه اول سال جاری اجرا شده است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۷:۰۰
 
ایوب کرد در گفتگو با خبرنگار زاهدنیوز بیان کرد: طرح ملی بهسازی و ارتقای روکش آسفالت محورهای شریانی در سه‌ماهه اول سال جاری به طول ۲۳۰ کیلومتر باهدف تأمین ایمنی عبور و مرور، کاهش میزان خرابی راه و افزایش عمر آن در محورهای مواصلاتی اجرایی شده است.

وی افزود: طی این مدت عملیات روکش آسفالت در محورهای زاهدان بم، زاهدان میرجاوه، زاهدان - خاش، زاهدان نهبندان، زاهدان زابل، خاش سراوان، سراوان کوهک، سراوان - سوران و همچنین محورهای روستایی اجرا شده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان تصریح کرد: باتوجه‌به این که زیر ساخت‌های جاده‌ای و شبکه راه‌ها سرمایه‌های ملی محسوب شده و نقش اساسی در مبادلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دارند، روکش آسفالت محورهای مواصلاتی به لحاظ موقعیت ترانزیتی استان و هم‌جواری با کشورهای افغانستان و پاکستان از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی در پایان گفت: تمام تلاش نیروهای راهداری که در سرما و گرما در جاده‌ها حضور دارند، خدمت‌رسانی به مردم و کاربران جاده‌ای است و هم‌وطنان می‌توانند از طریق سامانه ۱۴۱ هر گونه خرابی راه را اطلاع دهند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark