کد مطلب: 63001
 
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت مریم (س):
تکریم و ادای دین به شهدا جز وظایف است
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت مریم (س) گفت: تکریم و ادای دین به شهدا از وظایف ماست که باید به آن عمل شود.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۸
 
لیلا رسولی در گفتگو با خبرنگار «زاهدنیوز» بیان کرد: فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت مریم (س) به مناسبت ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار، بهانه‌ای شد دیداری با خانواده شهید سرگرد پاسدار عباسعلی دوستکامی داشته باشیم.

وی ادامه داد: دیدار با خانواده شهدا، شنیدن خاطرات از زبان همسر و اولادشان و جویای احوال و زندگی‌شان شدن، همان‌طور که مقام معظم رهبری بدان تأکید کرده‌اند باعث ایجاد خیروبرکت در زندگی خودمان می‌شود.

 فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت مریم (س) تصریح کرد: تکریم مقام شهدا، ادای دین به آنها و تشکر از صبر و شکیبایی خانواده شهدا از جمله وظایف ماست که باید به آن عمل کنیم خانواده شهدا چشم چراغ ما هستید و ما مدیون خون شهدای شما هستیم.

همسر شهید عباسعلی دوستکام در بیان ویژگی‌های شهید والامقام بیان کرد: این شهید بزرگوار بسیار بااخلاق و خانواده‌دوست بودند زمانی که با ایشان ازدواج کرم بسیار کم‌سن‌وسال بودم در آن زمان تنها ۱۵ سال داشتم و زمانی بسیار شیرینی را با یکدیگر سپری کردم.

وی ادامه داد: در ۱۲ سالی که با ایشان زندگی کردم صاحب سه فرزند پسر شدم ایشان هم همسر و هم پدر نمونه‌ای برای فرزندانمان بودند.

 همسر شهید تشریح کرد: شوهرم از قبل انقلاب نظامی بودند و درهمان زمان با دوستانشان از کتاب‌ها امام خمینی را به طور مخفیانه مطالعه می‌کردند ایشان جزو ارتش بودند و در اوایل انقلاب به امام خمینی لبیک گفتند.

گفتنی است در پایان از خانواده شهید عباسعلی دوستکامی تقدیر به عمل آمد.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark