کد مطلب: 56761
 
رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان:
کسب 7مدال رنگارنگ توسط تیم منتخب ووشو سیستان و بلوچستان در مسابقات کمربند طلایی قهرمانی کشور
رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان گفت: تیم منتخب کمیته لوهان چوان ووشو استان سیستان بلوچستان(شهرستان ایرانشهر)در مسابقات کمربند طلایی قهرمانی کشوری توانست صاحب 7مدال رنگارنگ شود.
تاریخ انتشار : شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۱
 
عباس شیبک در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: تیم منتخب کمیته لوهان چوان ووشو استان سیستان بلوچستان(شهرستان ایرانشهر)در مسا بقات کمربند طلایی قهرمانی کشور که در شهرستان سیرجان استان کرمان برگزار شد،7مدال رنگارنگ را به خود اختصاص دهد.
وی ادامه داد: با حضور 14تیم این دوره از مسابقات برگزار شد که درنهایت تیم استان توانست صاحب دو مدال طلا ،دو نقره، 3 برنز شود.
وی ادامه داد: در این مسابقات در رده نوجوانان مصطفی سنجرزهی مقام اول وزن منفی 39کیلوگرم و مبین شاه ولیبر مقام دوم وزن منفی 42کیلوگرم از سیستان و بلوچستان را به خود اختصاص دادند.
شیبک گفت: در رده جوانان نیز در وزن منفی 52کیلوگرم محمد امین آتش افروز مقام سوم، در وزن منفی56کیلوگرم سعید بامری مقام اول، در وزن منفی 60کیلوگرم علی اذریان مقام دوم و در وزن منفی 65کیلوگرم علی رضا سرپرست مقام دوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد.
وی خاطر نشان کرد: امید سهراب زهی نیز از سیستان و بلوچستان در رده بزرگسالان و در وزن منفی 56کیلوگرم حضور داشت که موفق به کسب مقام سوم و گرفتن مدال برنز این دوره از مسابقات شد.
وی خاطر نشان کرد: در مسابقاتی که ووشوکاران سیستان و بلوچستان، حاضر شوند بدون شک ورزشکاران دیگر افراد اعزامی استان ما را سخت ترین حریفان خود می دانند چرا که ما هدف می توانیم را در این ورزش محقق کرده ایم.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}