کد مطلب: 56780
 
کارشناس ارشد سیاسی:
فتنه 98در راه است/گوش به فرامین رهبری بودن راه پیروزی در فتنه ها
یک کارشناس ارشد سیاسی گفت: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری، فتنه 98در راه است و باید هوشیار باشیم.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۱
 
حامد میرشکاری در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، افزود: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری، در سال 98با فتنه جدیدی روبرو خواهیم بود که این گفته ایشان نشان دهنده آگاهی و اشراف دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی کشور است که جای خوشحالی دارد.
وی ادامه داد: بی شک دشمن به دنبال اجرای کارهای ناتمام خود در بعد از انقلاب در سال آینده در راستای رسیدن به اهداف شوم خود خواهد بود و در این زمینه باید هوشیار بود.
ویاظهار کرد: برخی از افراد خود فروخته و دست خوانده کشورهای غربی در تلاشند تا فضا را برای فتنه جدید آماده کنند و این در حالی است که برخی از این افراد در جایگاه های مختلف کشور مشغول به کار هستند.
وی با اشاره به این مطلب که هر روز نوع جنگ های ما تغییر می کند، تاکید کرد: مانور دشمن و افراد خود فروخته در حال حاضر بر روی تورم، بیکاری، معیشت و غیره است و دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی کشور باید بیش از پیش نسبت به شناسایی افراد خود فروخته در سطح کشور اقدام کنند.
میرشکاری تاکید کرد: دستگاه های مختلف باید برای رفاه مردم تلاش کرده و به دیگر نهادها نیز کمک کنند تا رفاه و معیشت مردم به خوبی تامین شود.
وی با اشاره به این نکته که باید دشمن در حسرت تحقق خواسته های خود در کشور ایران بماند، بیان کرد: باید از درآمدهای کشور بودجه ای را کنار گذاشته و برای به چالش کشیدن امورات سیاسی کشورهایی که تنها به فکر به ایجاد مشکلات مختلف در کشور ایران هستند برنامه ریزی و آنها را اجرایی کنیم تا دشمن حتی زمانی برای فکر کردن برای ایجاد مشکل در ایران اسلامی نداشته باشد.
وی با اشاره به اینکه با توان نظامی موجود در کشور ایران توانسته ایم تن دشمن را در جای جای دنیا بلرزانیم، تاکید کرد: نباید تنها در لاک دفاعی باقی بمانیم باید ما هم برای دشمن برنامه ریزی و اجرای برنامه های مختلفی را برای آنان داشته باشیم.
وی در زمینه انتخابات سال 88 نیز گفت: در آن ایام تمامی دستگاه های جاسوسی و رسانه های غربی، منافقین و اشرار و گروهک های مختلف سیاسی، تروریستی و غیره در مقابل نظام مفدس جمهوری اسلامی ایران و در حمایت از فتنه گران بودند و هزینه های هنگفتی را در این خصوص صرف کردند و متاسفانه برخی از عوام و خواص نیز در کشور از آنان حمایت کردند.
این کارشناس سیاسی تصریح کرد: در سال 88، بصیرت و اعتقادات مردم دست به دست هم داد تا نقشه های شومی که دشمن سالهای سال کشید نقش بر آب و نقش ولایت پر رنگ تر از همیشه در حماسه 9دی برای دشمن نمایان شد.
وی با اشاره به اینکه فتنه 88با سخنان مقام معظم رهبری از بین رفت، تاکید کرد: هرجایی که در مسائل کلان نظام دچار مشکلی هستیم باید گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشیم تا از این مسائل به راحتی رد شویم.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}