کد مطلب: 57726
 
پشت پرده عصبانیت دوباره استراماچونی
استراماچونی مدعی است از آنجایی که همچنان مفاد بند‌های مذاکره، متن نامه‌ها و موضوع پیش شرط‌ها قبل از توافق لو می‌رود، مذاکره انجام شده در دوحه را به رسمیت نمی‌شناسد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۲
 
به گزارش زاهدنیوز ؛ آندره آ استراماچونی دقایق کوتاهی بعد از ساعت دوازده نیمه شب، با ارسال یک ایمیل بلند بالا ضمن انتقاد از لحن طلبکارانه ضرب الاجل و ایمیل غروب باشگاه، اعلام کرد، چون همچنان مفاد بند‌های مذاکره، متن نامه‌ها و موضوع پیش شرط‌ها قبل از توافق لو می‌رود، مذاکره انجام شده در دوحه را به رسمیت نمی‌شناسد و همچنان روی مواضع قبلی خود هست و در شرایط فعلی، چون تغییری در رویکرد استقلال برای اصلاح اوضاع دیده نشده، قادر به ادامه همکاری نیست.
یکی از نزدیکان باشگاه در این خصوص به خبرورزشی گفت: گویا باشگاه استقلال این ایمیل را بی جواب گذاشته و باعث شده استراماچونی این بار در گفتگو با ایرنا با عصبانیت منکر مذاکره شود (اینجا بخوانید).
این درحالی است که رحمان رضایی و علی خطیر مدعی هستند مذاکره حضوری با اتوره ماتزیلی و تلفنی با فدریکو پاستورلا را با اطلاع استراماچونی انجام داده اند.
به نظر می‌رسد باشگاه استقلال باید به پاس خدمات کوتاه مدت سرمربی ایتالیایی، این ماجرا را دوستانه تمام کند و در این خصوص رایزنی هایی را نیز آغاز کرده است.
ذهنیت استراماچونی به حدی خراب شده که تصور می‌کند باشگاه عامدانه برای تخریب او نزد هواداران و بازیکنان استقلال ایمیل ضرب الاجل فرستاده و موضوع را رسانه‌ای کرده است.
منبع: خبرورزشی
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}