کد مطلب: 56808
 
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی:
رسیدگی به مشکلات مردم باید اولویت مسئولان کشور باشد/ حمایت از تولید داخلی عزم ملی می خواهد
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: رسیدگی به مشکلات مردم باید به عنوان اولین وظیفه مسئولان در هر رده از کشور که قرار دارند مورد پیگیری قرار بگیرد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۵
 
علیم یارمحمدی در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری طی روز گذشته در جمع مردم قم، افزود: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مسئولان باید مشکلات مردم در هر بخش را به جدیدت مورد پیگیری قرار داده و تا رفع کامل آنها تلاش کنند.
وی ادامه داد: دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب، تمامی توان خود را برای ضربه زدن به مردم و کشور ایران به کار گرفته اند و در این خصوص انواع ترفندها و طرح های از پیش برنامه ریزی شده کوچک و بزرگ را به کار گرفته اند که خوشبختانه تاکنون به نتیجه ای نرسیده اند.
وی تاکید کرد: یکی از برنامه هایی که توسط کشورهای غربی دنبال می شود، گسترش دادن ایران هراسی و اسلام هراسی است که در منطقه خاورمیانه در حال پیگیری از سوی آنان است و باید ما نیز اقدامات متقابلی در این زمینه داشته و به مثل 4دهه گذشته پاسخ کوبنده ای به دشمنان این مرز بوم بدهیم.
یارمحمدی بیان کرد: باید کشور از اشرافی گری بیرون آمده و مدیریت ها به جوانانی که برای خدمت به مردم آماده اند واگذار شود، تاریخ ثابت کرده که اکثر جوانان با کار جهادی و ابتکار عمل می توانند بیش از گذشته اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را پیش ببرند.
وی اظهار کرد: راه رهایی از مشکلات جهادی کار کردن و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب و علما بودن است و این موضوع برای همه ادیان و مذاهب حاضر در کشور ایران باید به اولویت باشد.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}