کد مطلب: 56019
 
مدیرعامل شرکت سیمان خاش:
شرکت سیمان خاش نماد واقعی "اقتصادمقاومتی؛ تولید و اشتغال" است/ پوشش ۶۱ درصدی سود سهام سیمان خاش طی 6 ماه
مدیرعامل شرکت سیمان خاش گفت: شرکت سیمان خاش نماد واقعی "اقتصادمقاومتی؛ تولید و اشتغال" در سیستان و بلوچستان و قدیمی ترین واحدهای نمونه تولیدی و صنعتی و نخستین کارخانه تولید سیمان این استان است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۳
 
به گزارش زاهدنیوز، خسرو جامعی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار کرد: شرکت سیمان خاش پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 96 را حسابرسی و با سرمایه معادل 125 میلیارد ریال منتشر کرد.
وی با بیان اینکه فعالیت شرکت سیمان خاش حول محور برنامه های اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید هدفگذاری شده است، تصریح کرد: در سالهای متوالی به همت کارگران و کارکنان سخت کوش شرکت سیمان خاش توانسته ایم در عرصه تولید و توجه به کیفیت، فروش و صادرات و استاندارد از عملکرد موفق خود در ابعاد استانی، منطقه ای و ملی دفاع کنیم.
جامعی با بیان اینکه شرکت سیمان خاش هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 96 را مبلغ 1072 ریال اعلام کرده است، گفت: طی 6 ماه با اختصاص مبلغ 659 ریال سود به ازای هر سهم معادل 61 درصد از پیش بینی هایش را پوشش داد که این رقم در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل معادل 22 درصد افزایش داشت.
وی خاطرنشان کرد: براساس برنامه چشم انداز بیست ساله کشور، ایران باید تا سال یک هزار و 404 به یک کشور نوظهور صنعتی تبدیل شود، لذا تلاش ما هم بر این است که خود را با برنامه های دولت هماهنگ کنیم و گرچه در برنامه های خود فراتر از اهداف تعیین شده کار کرده ایم.
مدیرعامل شرکت سیمان خاش بیان کرد: شاخص‌ها و معیارهای مانند استفاده از کالای داخلی توجه به تولید ملی و نقش سیمان خاش در حوزه تولید و اشتغال مدنظر قرار ما قرار دارد.
وی با بیان اینکه شرکت سیمان خاش یکی از قدیمی ترین کارخانجات و واحدهای نمونه تولیدی و صنعتی در سیستان و بلوچستان و نخستین کارخانه تولید سیمان استان است، افزود: شرکت سیمان خاش با وجود واقع شدن در یکی از مناطق محروم کشور، با همت نیروهای سخت کوش بومی توانسته عنوان یکی از ١٠ واحد صنعتی برتر ایران و رتبه برتر شرکت های زیرمجموعه شستا را در سال ٩٥ کسب کند.
جامعی ادامه داد: شرکت سیمان خاش در دوره مشابه سال مالی قبل مبلغ 542 ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد و به 41 درصد از پیش بینی ها رسید.
مدیرعامل شرکت سیمان خاش خاطرنشان کرد: این شرکت در نیمه نخست سال مالی 96 مبلغ 659 ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد و به 61درصد از پیش بینی های رسید.
وی همچنین از کسب نماد اعتماد الکترونیکی برای سایت تجارت الکترونیک این شرکت خبر داد و بیان کرد: در راستاى صیانت از اطلاعات و به منظور جلب هرچه بیشتر اعتماد مشتریان در خرید آنلاین محصولات از طریق پرتال فروش؛ پس از اخذ e-NAMAD (نماد اعتماد الکترونیکى) از مرکز توسعه تجارت الکترونیک، شرکت سیمان خاش موفق به اخذ "نشان ملى ثبت رسانه هاى دیجیتال" از ستاد ساماندهى پایگاه هاى اینترنتى براى وب سایت خود شد.
مدیرعامل شرکت سیمان خاش اذعان کرد: این شرکت از سال قبل با راه اندازی سامانه خرید و فروش محصولات خود از طریق سایت اینترنتی توانست به موفقیت های خوبی دست پیدا کند.
وی اظهار کرد: با تلاشهای صورت گرفته شاهد کسب شاخصهای استاندارد و کیفیت و صادرات و غیره بوده ایم و امید می رود این موفقیت ها با همت کارکنان سخت کوش شرکت ادامه پیدا کند.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark