کد مطلب: 56105
 
شهردار خاش:
نشت بنزین، خودروی وانت را در خاش به کام آتش کشید/ راننده جان سالم به در برد + تصاویر
شهردار خاش گفت: یک دستگاه خودروی سواری وانت در این شهرستان طعمه حریق شد که با حضور به موقع آتش نشانان، حریق بدون تخلیه مسیر مهار شد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۹
 
به گزارش زاهدنیوز، عبدالمجید تمندانی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار کرد: در پی تماس یک نفر از شهروندان به سامانه 125 ستاد فرماندهی آتش نشانی شهرستان خاش حادثه آتش سوزی یک دستگاه خودرو وانت سوخت اطلاع داده شد.
وی تصریح کرد: فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی خاش یک دستگاه خودرو آتش نشانی به همراه چهار  نیرو و  همه تجهیزات را به محل اعزام و سایر خودروهای آتش نشانی را در حالت آماده باش قرار داد.
تمندانی با بیان اینکه خودروی وانت در قسمت موتور به علت نشت بنزین طعمه حریق شد، گفت: آتش نشانان به محض رسیدن با رعایت نکات ایمنی به سرعت سیستم برق و سوخت رسانی را قطع و حریق را به طور کامل اطفاء و از سرایت آن به دیگر قسمت ها جلوگیری کردند و علی رغم عملکرد سریع نیروهای آتش نشانی، خودرو به طور صد درصد در آتش سوخت.
 

 
وی ادامه داد: با اطلاع  به موقع با سامانه امدادی 125 خوشبختانه از خسارت مالی فراوان جلوگیری به عمل آمد.

تمندانی خاطرنشان کرد: راننده این خودرو در لحظه اولیه از خودرو خارج شده بود و خودرو سرنشین دیگری نیز نداشت و بدون خسارت جانی مهار و خاموش شد.
 

 
 شهردار خاش به رانندگان توصیه کرد: همراه داشتن یک عدد کپسول آتش نشانی(خاموش کننده ای دستی) در خودرو الزامی است تا در مواقع حادثه ساز و قبل از رسیدن نیروهای امدادی سرنشینان بتوانند از پیشروی آتش جلوگیری و یا حریق را به طور کامل اطفا ء کنند.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}