کد مطلب: 53512
 
مسئول اداره تبلیغات اسلامی هیرمند:
حجاب اسلامی دشمنان را نا امید کرده است/در فضای مجازی حجاب را معرفی کنیم
ظریف صیادی گفت: جنگ نرم امروزه با قدرت در مقابله با حجاب پراخته است که این موضوع می تواند با توجه به ظرفیت های موجود در فضای مجازی تهدید جدی به شمار آید.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۹
 

به گزارش زاهدانه، حجت الاسلام جانعلی ظریف صیادی مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هیرمند در گفتگو با ندای هیرمند؛ بیان داشت: حجاب مهم ترین رکن در یک نظام اسلامی است و این مقوله که در جوامع اسلامی تاکید زیادی بر آن شده است باید با حفظ همه اصول رعایت شود.
وی افزود : در ایران اسلامی بارها دست نشانده های استکبار سعی در برچیدن چادر و حجاب در کشور را داشته اند که مردم با آگاهی از این موضوع پس از پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر به حجاب بازگشتند.
حجت الاسلام ظریف صیادی خاطرنشان کرد: رضا شاه خائن که بی شک یکی از نوکران انگلیس و آمریکا بود با طرح کشف حجاب بسیاری از زنان جامعه را از فرهنگ اسلامی دور ساخت که این امر باعث شد خشمی در دل مردم برای پیروزی در انقلاب به وجود آید.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هیرمند بیان داشت: امروزه حجاب بزرگترین ضربه را به استکبار جهانی وارد کرده است، دشمنانی که سالهاست سعی دارند با بدبین کردن مردم نسبت به حجاب آن را از مردم دورسازند.
ظریف صیادی تصریح کرد: آنچه مهم و مشخص است فرهنگ سازی در خصوص حجاب در کشور می باشد،حجاب نه تنها با یکی از ستون های محکم اسلام به شمار می رود بلکه زن را در مقابل بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی دور می سازد.
وی ابراز داشت: حجاب حاشیه امنی برای زن به شمار می رود که زن در آن احساس آرامش و نزدیک شدن به خدا را دارد، این فرهنگ با توجه به عقلانی بودن آن و همچنین به ارث بردن آن از ائمه معصومین در کشور همواره پایدار خواهد بود.
ظریف صیادی گفت: جنگ نرم امروزه با قدرت در مقابله با حجاب پراخته است که این موضوع می تواند با توجه به ظرفیت های موجود در فضای مجازی تهدید جدی به شمار آید.
وی یکی از راهکاری مقابله با جنگ نرم را فرهنگ سازی عنوان کرد و افزود: باید در فضای مجازی که امروزه بر علیه ما به پا خواسته مقابله کرد و در همان فضا حجاب را به سایر نقاط جهان معرفی کرد تا جواب دندان شکنی برای دشمنان دین و انقلاب اسلامی باشد.
انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark