کد مطلب: 56507
 
تجمع ۲۵۰۰۰ نفری بسیجیان سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود
معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: تجمع ۲۵۰۰۰ نفری بسیجیان سیستان و بلوچستان با حضور همه اقشار بسیج ۱۲ آبان‌ماه در زاهدان برگزار می‌شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۶
 
به گزارش زاهدنیوز به نقل از تسنیم، سرهنگ عوضعلی فقیری: تجمع 25000 نفری بسیجیان سیستان و بلوچستان با حضور همه اقشار بسیج 12 آبان‌ماه در زاهدان برگزار می‌شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: این تجمع در سومین مرحله از رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله(ص) با هدف نمایش اقتدار بسیجیان غیور و نمایش وحدت و ایستادگی جهت ایجاد امید بین مردم و دوستان نظام و یاس و ناامیدی بین دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب مدتهاست در تلاشنتد با ترفندهای گوناگون به ویژه فشار اقتصادی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به کام مردم تلخ کنند و در این راستا از بی تدبیری و سومدیریت ها در حال سواستفاده هستند.

فقیری ادامه داد: البته با وجود همه مشکلات امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی با توجه به پیشرفت های فراوانی که داشته با گذشته قابل قیاس نیست اما چون نسل جدید جمهوری اسلامی را با خود آن مقایسه می کنند نواقص زیاد است.

معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: امروز مشکلات معیشتی مردم زیاد است و حل آن نیازمند روحیه جهادی و انقلابی است.
Share/Save/Bookmark
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}