کد مطلب: 53444
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین:
شهید خزایی چهره پلید استکبارجهانی را به دنیا نشان داد/ آزادی حلب مدیون فداکاری شهداست
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین در منزل خانواده شهید خزایی( شهید مدافع اسلام) گفت: توفیق شهید خزایی افشاگری از چهره پلید جنایتکاران و استکبار جهانی بود.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۰۰
 
به گزارش زاهدانه، حجت الاسلام تویسرکانی شب گذشته در دیدار خانواده شهید محسن خزایی اظهار داشت: شهید خزایی پرچم دار فضای رسانه است زیرا پیام صبوری، حق، مقاومت، مظلومیت مردم سوریه و شیطنت جبهه استکبار و داعشی های وحشی و خشن را به دنیا نشان داد.
وی با اشاره به اینکه توفیق شهید خزایی افشاگری از چهره پلید جنایتکاران بود، گفت: فضای رسانه باید این چنین انسان هایی را پرورش دهد تا ادامه دهنده راه شهدا باشند.


مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین از این شهید به عنوان اولین شهید رسانه ای یاد کرد و افزود: ما سربازان مقام معظم رهبری در سپاه پاسداران، خدمتگذار بسیجیان هستیم.
وی با اشاره به توصیه های اکید رهبر انقلاب مبنی بر بازدید و عرض ادب و احترام به خانواده شهدا بیان کرد: ما شرمنده خانواده شهدا هستیم و از آنها درس صبوری، امید، توکل و آبرو می گیریم.
این مسئول ادامه داد: شهدا آنقدر با عظمت هستند که ما انسان ها در برابر آنها اظهار خضوع و تواضع می کنیم.
وی با بیان اینکه رهبر انقلاب از شهادت به عنوان مرگ تاجرانه یاد کرده اند، تصریح کرد: شهدا توزیع کننده آبرو، عزت، امنیت، شفاعت و عظمت هستند.
حجت الاسلام تویسرکانی با بیان اینکه همسر شهید خزایی در ثواب شهادت وی شریک است، گفت: ما بسیجیان قول داده و عهد می بندیم که تا آخرین لحظه و قطره خون خود در پاسداشت خون شهدا کوتاهی نکنیم.


وی با اشاره به آزاد سازی حلب از دست دشمنان افزود: امروز صدها هزار نفر در پناه خون شهدا به این آرامش، امنیت و آسایش رسیدند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین در پایان خاطر نشان کرد: عزت و شکوه امروز را مرهون خون شهدا هستیم لذا زمانی که فرهنگ شهادت و شهادت طلبی در جامعه وجود دارد کسی نمی تواند چشم طمعی به این مملکت داشته باشد.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark