کد مطلب: 57534
 
پرچم متبرک مسجد مقدس جمکران وارد سیستان‌ و بلوچستان شد
کاروانی از خادمان مسجد مقدس جمکران روز گذشته وارد استان شد و به دیدار خانواده های شهدا و جانباران و عیادت بیماران زاهدانی رفت.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۴
 
نادر میر در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز بیان کرد: به مناسبت نهم ربیع الاول و آغاز امامت حضرت مهدی(عج) گروهی 6 نفره از خادمان مسجد مقدس جمکران برای اولین بار و با هماهنگی بنیاد مهدویت، خادمیاران مسجد جمکران و کانون مهدویت دندانپزشکان استان روز گذشته وارد سیستان و بلوچستان و شهرستان زاهدان شدند.

وی با اشاره به اینکه این برنامه به مدت سه روز در استان ادامه خواهد داشت، افزود: این خادمان روز گذشته دیداری با خانواده های شهدا و جانبازان داشتند و همچنین در شب شعر مهدویت حضور یافتند و امروز نیز به عیادت بیماران بیمارستان خاتم الانبیاء، بیمارستان امام علی(ع) وبیمارستان تامین اجتماعی رفتند و برنامه بعدی این گروه نیز حضور در زندان مرکزی زاهدان و اجتماع بزرگ منتظران ظهور در میدان امام حسین(ع) زاهدان است.

وی با اشاره به اهداف این برنامه فرهنگی خاطرنشان کرد: بالاترین هدف این برنامه اشاعه فرهنگ مهدویت و تقویت فرهنگ وحدت و همدلی در جامعه است و این برنامه با ختم هزار صلوات برای ظهور حضرت موعود(عج) به پایان خواهد رسید.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
 
 
{DOC_FEEDBACK_FORM}